طراحی ناخن پا ؛ جدیدترین و زیباترین دیزاین ناخن پا

زیبایی و طراحی برای ناخن ها اهمیت خاص خود را دارد. در این بین کمتر به ناخن های پا توجه می شود. در این مقاله به بررسی مدل های طراحی و دیزاین ناخن های پا می پردازیم تا شما با طرح ها و مدل های جدید دیزاین ناخن پاها آشنا شوید.

چرا طراحی ناخن پا ؟

خب همانطور که اغلب خانم ها می دانند طراحی کردن ناخن و ایجاد اشکال مختلف روی ناخن ها و کاشت ناخن می تواند بسیار زیاد به زیبایی ظاهری فرد کمک کند. اکثر خانم ها نیز به این موضوع بسیار اهمیت می دهند. اما همیشه پاها در این بین مظلوم واقع شده و از یاد می روند. گاهی اوقات لازم است که ناخن های پا نیز دیزاین شوند .

دیزاین ناخن پا را نیز گاهی لازم است با دقت انجام دهید !!!

پا ها همیشه پوشیده نیستند و یا همیشه در جوراب و کفش تیستند ! به همین دلیل بسیار پیش می آید که پای شما به طور کامل برهنه بوده و در صورت عدم رعایت نکات زیبایی برای آن ؛ تیپ ظاهری شما خدشه دار شود !

ناخن های پاها بسیار جالب اند ! از این نظر که ناخنی بزرگتر از تمام ناخن های دست و ناخنی کوچکتر از ناخن های دست دارد و این می تواند در بسیاری از طراحی ها یک نکته مهم باشد و طرح های ناخن پای زیبایی پدید آورد !

دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید

نکات مهم در دیزاین ناخن پا

ناخن های پا نیز برای دیزاین شدن و زیبا شدن نیاز به رعایت برخی نکات دارند !

نکات زیر را بای بهتر شدن طرح های شما در نظر بگیرید :

 • از رنگ هایی استفاده کنید که به پوست پای شما تناسب داشته باشد!

به عنوان مثال استفاده از رنگ سرد روی زمین های سنگی و یا سرامیکی با رنگ یخی و سفید جالب نیست .

 • از طرح هایی استفاده کنید که به کفش و یا زمینه ایی که روی آن راه می روید تناسب داشته باشد!

به عنوان مثال استفاده از طرح شلوغ برای ناخن پا روی فرشی با طرح شلوغ می تواند بسیار مضحک باشد .

 • از طرح هایی بهره ببرید که با شلوار ، مدل مانتو و یا لباس مجلسی شما تناسب داشته باشد !

استفاده از رنگ شلوار و یا کفش و یا مدل مانتو و لباس مجلسی را در دستور کار قرار دهید .

 • از سایز بندی مختلف ناخن های پا در طراحی آنها استفاده کنید !

در ادامه استفاده از سایز بندی مختلف ناخن را مشاهده می کنید.

دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید دیزاین طرح های ناخن پا بسیار متنوع است . صفحه را Refresh کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

اینستاگرام مجله زیبایی رز
ما را در اینستاگرام دنبال کنید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *